Veri Yedekleme ve Kurtarma

Çağımızın en büyük gücü ve olgusu bilgidir. Bu değerli varlık günümüzde kritik siber saldırıların ve sızmaların hedefi olmuş durumdadır. Ve en büyük güçlük ise gerektiğinde bunun korunması ve tekrar kullanılabilmesidir. Korunet olarak yedekleme ve kurtarma senaryolarımızla kurumuzunuzun bu değerini güvence altına almanıza her koşulda yardımcı olarak danışmalık ve teknik destek sunmaktayız.

Yedekleme, yanlışlıkla veya kötü niyetli silme, bozulma, donanım arızası, fidye yazılımı saldırıları ve diğer veri kaybı türlerine karşı koruma sağlamak için verilerin bir kopyasını oluşturma işlemidir. Veri yedeklemeleri yerel olarak, tesis dışında veya her ikisi birden oluşturulabilir.

    Bu fiziki koşulları ve kurumunuzun yapısını inceleyerek :

KoruNet olarak Müşterilerimize, yeni bir yedekleme ve kurtarma sistemi kurmalarında ya da bu operasyonlarını hızlandırmak istediklerinde farklı çözümler sunuyoruz.

    Öncelikle kurumunuzun ve sistemlerinizin analizlerini yaparak:

    Mevcut altyapısının değerlendirilmesi

    Yedekleme ve kurtarma yönteminin belirlenmesi

    Yedekleme ve kurtarma politikasının ve planlarının belirlenmesi

    Yedekleme ve kurtarma altyapının tasarlanması ve kurulması adımlarını gerçekleştiriyoruz.

Yedekleme ve kurtarma çözümlerimiz kapsamında veri şifreleme, veri tekilleştirme, veri sıkıştırma ve çoğaltma yöntemleri ile daha yüksek performans, daha düşük bant genişliği, daha yüksek güvenlik ve düşük depolama maliyeti sağlıyoruz.