Sunucu ve Depolama Hizmetleri

Biz KoruNet olarak, Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda dünyanın lider markalarının sunucu ve depolama ürünleri ile ihtiyaçlarınıza en verimli, uygun maliyetli ve güvenli çözümler üretilmesini konusunda hizmetler sunmaktayız.

 

Kurumunuzun verilerinin güvenli bir ortamda depolanması, saklanması ve ortak alanlarda kullanılmasına yönelik dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini temin edilerek kullanımınıza sunmaktayız.

 

Söz konusu sunucu ve depolama hizmetlerinin hizmete verilemesi sırasında;

    ürünlerin temini,

    montajı,

    devreye alınması

ve istenilmesi durumunda işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırılması gibi  hizmetleri KORUNET olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak bu ürünlerin temini, yapılandırılması ve bakım/onarımı bünyemizdeki uzman ekiplerimiz sayesinde yapılmakta olup, proje başlangıcından bitimine kadar tüm süreçlerde yer alıp sizleri yönlendirip gerekli uzamanlıkları edinmenizi sağlıyoruz. Ve sonrasında istenildiğinde dilediğiniz süre kadar yeniden yapılandırma, güncelleme, bakım ve onarım danışmanlığı sağlamaktayız.

 

Söz konusu sistemlerin en uygun ortamlarda çalışabilirliği bünyemizde bulunan uzaman ekipler tarafından analiz edilerek;

 

    Sistem odası projelendirme,

    Rack Kabinet çözümleri,

    Kurulum,

    İklimlendirme,

    Güvenlik çözümleri

de siz değerli müşterilerimizin hizmetine KoruNet tarafından sunulmaktadır.